Zaprojektowanie salonu

Luźne gadki na dowolne tematy :) Moderacja tylko w zakresie spamu i wulgaryzmów!
KOPTER
Majsterkowicz
Posty: 35
Rejestracja: 20 gru 2022, 13:37
Kontakt:

Zaprojektowanie salonu

Post autor: KOPTER »

Potrzebuję urządzić salon, bo póki co stoją w nim 2 marniejące kwiatki
Wrzucam zdjęcie salonu i kuchni. Ogólnie jestem zdeterminowana żeny zrobić to sama, ale architektem nie jestem.
Otóż wiele się tam nie zmieści, ale myślałam nad czarnymi meblami, ale w całej reszcie mieszkania wszystko jest białe, ale jwst to HEMNES z ikei. I myślałam żeby salon również urządzić tymi meblami tylko czarnymi z tym drewnianym blatem.
Lepiej kupić białe meble i urządzić na czarno? Czy lepiej czarne z elementami „drewna”? Kuchnię myślałam, by przemalować na czarno. Nie mam określonego stylu. Po prostu żeby było miło i przytulnie i duuuużo roślin. Myślałam nad zasłonami takimi najzwyklejszymi z maskownicą karmisza, bo nienawidzę karniszy. Zasłony oczywiście czarne, ew. ciemna zieleń/ciemny granat. Do tego sofa w literkę l. Szafka hemnes pod tv, jakaś gablotka, stoliczek no i kwiaty oraz koce + klatka/legowisko dla psa. Jeszcze krzesła fo zmiany oczywiście. Teraz oczywiście chciałabym podwieszany sufit i on na pewno będzie. Szkoda, że wcześniej się nie zdecydowałam… Żyrandol z kuchni też zniknie.
No i jakiego typu sofa by tam pasowała https://mieszkaniedlamedyka.pl/2023/08/ ... do-salonu/ ?
Czy zamiast kombinowac samemu lepiej udać się do ikei żeby mi to zaprojektowali?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 77 gości