przedpokój

Luźne gadki na dowolne tematy :) Moderacja tylko w zakresie spamu i wulgaryzmów!
Rejk
Majsterkowicz
Posty: 36
Rejestracja: 06 kwie 2019, 11:09
Kontakt:

przedpokój

Post autor: Rejk »

Co dać na ściany(żeby łatwo się nie budziły? w korytarzu gdzie będzie stać zarówno szafka na buty i lustro oraz rower i wózek dziecięcy?
Co dać na ściany? Tapeta do połowy?tynk mozaikowy? Czy walnąć farbą olejową jak w szpitalach
KOPTER
Majsterkowicz
Posty: 31
Rejestracja: 20 gru 2022, 13:37
Kontakt:

Re: przedpokój

Post autor: KOPTER »

Witajcie, chciałabym przemalować przedpokój. Obecny kolor to niewzruszona szarość, ale dość mocno się brudzi. Chciałabym coś ciemniejszego i myślałam o kolorach:
1.Kopalnia srebra lub
2.Najpopularniejszy szary.
Po pomalowaniu ściany próbnikami, kolor 1 wydaje się trochę niebieski a 2 bury. Jednak chyba bardziej skłaniam się ku kopalni srebra.
Ze względu na szare ściany i szare podłogi, chciałabym ocieplić pomieszczenie tapetą na 1-2 ścianach. W stacjonarnych sklepach ciężko mi dobrać jakąś ciekawą tapetę, jedyne co wpadło mi w oko to tapeta ala liście eukaliptusa ( https://tapetujemy.pl/wzory/tapety-w-kwiaty ). I wydaje mi się, że dość fajnie komponuje się z kopalnią srebra. Co myślicie? Pomóżcie, bo zupełnie nie mam wyobraźni czy będzie ok i czy faktycznie będzie przytulniej.
Mile widziane również wasze szare przedpokoje , przedpokoje z tapetą lub pomieszczenia z powyższymi szarymi kolorami.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość