jak się pozbyć mchu z kostki brukowej?

Luźne gadki na dowolne tematy :) Moderacja tylko w zakresie spamu i wulgaryzmów!
barbara123
Żółtodziób
Posty: 14
Rejestracja: 25 cze 2019, 09:03
Kontakt:

jak się pozbyć mchu z kostki brukowej?

Post autor: barbara123 »

Macie jakieś swoje sprawdzone sposoby na szybkie pozbycie się mchu z kostki brukowej?? Mam dosyć męczenia sie ze szpachelką i skrobania tego ręcznie
blenda
Żółtodziób
Posty: 15
Rejestracja: 11 sty 2019, 13:03
Kontakt:

Re: jak się pozbyć mchu z kostki brukowej?

Post autor: blenda »

zamiast się bawić w to usuwanie ręczne to zainwestuj w szczotkę patio cleaner ryobi, super opcja, można nim szorować kostkę bez problemu, tą druciną końcówką da sie łatwo usunąć mech, chwasty, działa to prosto i nie trzeba się nawet schcylać bo drążek ma długi
Target_OE
Żółtodziób
Posty: 3
Rejestracja: 14 cze 2020, 10:10
Kontakt:

Re: jak się pozbyć mchu z kostki brukowej?

Post autor: Target_OE »

Dzień dobry,
Ze swojej strony mogę polecić środek do zwalczania chwastów – Effect 24H. Preparat może być stosowany na wszystkie rodzaje roślin, w szczególności drzewa i krzewy owocowe, ponieważ, ze względu na naturalne pochodzenie preparatu, możemy być pewni, że w owocach nie będzie pozostałości niepożądanych substancji.
Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji.
Konsultant marki Target.
barbara123
Żółtodziób
Posty: 14
Rejestracja: 25 cze 2019, 09:03
Kontakt:

Re: jak się pozbyć mchu z kostki brukowej?

Post autor: barbara123 »

kupiłam sobie szczotkę ryobi, to był dobry zakup, bardzo szybko udalo sie usunąć mech, nawet mamie pożyczyłam i sama sobie ogarnęła taras, dobrze, że ten drążek jest długi i można go regulować, nie muszę sie schylać do czyszczenia
ursache
Żółtodziób
Posty: 7
Rejestracja: 05 lip 2019, 19:24
Kontakt:

Re: jak się pozbyć mchu z kostki brukowej?

Post autor: ursache »

Myjka ciśnieniowa i przeznaczna do niej szczotka do czyszczenia podjazdów, chodników itp. to będzie najlepsze rozwiazanie. Ja mam taką z Geko i używam jej regularnie no i w mój kilkuletni powracający problem zniknął
Janinka
Żółtodziób
Posty: 4
Rejestracja: 07 sty 2021, 12:30
Kontakt:

Re: jak się pozbyć mchu z kostki brukowej?

Post autor: Janinka »

U mnie problem rozwiązała chemia, szczotka przy dużej powierzchni jest problematyczna ponieważ szybko się zużywa i czyszczenie kostki nią jest czasochłonne.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości