Strona 1 z 1

Narożnik czy sofa

: 27 lut 2020, 07:50
autor: Andrzejj
W salonie macie narożnik czy moze sofę?

Co jest wygodniejsze?

Re: Narożnik czy sofa

: 27 lut 2020, 10:57
autor: mirm
Mamy u siebie narożnik. Jeśli masz odpowiednie miejsce na postawienie takiego mebla to polecam bo ma o wiele więcej zalet niż kupienie sofy:
mieści się na nim więcej osób
mozna się wieczorami wygodniej rozłożyć na łóżku
jest wygodniejszy jeśli przychodzą goście na imprezę

Poza tym dobrze jest wybraćnarożnik rozkładany, dzięki temu zyskujecie dodatkowe miejsce do spania dla gości ( nie musicie przechowywać w domu materacy).
My mamy taki:
Obrazek

Re: Narożnik czy sofa

: 09 lip 2020, 13:32
autor: Rejk
Andrzejj pisze: 27 lut 2020, 07:50 W salonie macie narożnik czy moze sofę?

Co jest wygodniejsze?
Pytanie, jakie jest pomieszczenie. Jaki jest styl umeblowania jak rownież jak jest duże. Niektóre salony nie pozwalają na umieszczenie w nich narożnika, bo trzeba tutaj przeznaczyć na taki mebel dość sporo miejsca. Znacznie łatwiej umieścić sofę plus dodatkowo jeden czy dwa fotele. Poza tym w tradycyjnym wnętrzu narożnik będzie pasował średnio. Do wnętrz amerykańskich pasuje sofa chesterfield albo inne tapicerowane.
Zarówno sofa jak i narożnik mogą być wygodne .Znaczenie ma tutaj wielkość, sprężyny jak rownież pokrycie materiałowe. Polecam po prostu przejrzeć sobie strony poszczególnych producentów mebli.

Re: Narożnik czy sofa

: 14 sty 2021, 12:18
autor: Janinka
Narożnik ma swoje plusy i minusy, fakt w razie potrzeby można użyć go do spania ale w przypadku użytkowania wyłącznie do siedzenia nie wykorzystane zostaje cała jego powierzchnia jak w przypadku sofy. Myślę że narożnik jest bardziej efektowny i do salonu o dużej powierzchni będzie dobrym pomysłem.