Okna

Luźne gadki na dowolne tematy :) Moderacja tylko w zakresie spamu i wulgaryzmów!
Andrzejj
Murarz
Posty: 54
Rejestracja: 15 wrz 2017, 06:57
Kontakt:

Okna

Post autor: Andrzejj »

Na jakie elementy zwracaliście uwage przy wyborze odpowiednich okien do domu ?
mirm
Murarz
Posty: 67
Rejestracja: 07 wrz 2017, 08:36

Re: Okna

Post autor: mirm »

My zwracaliśmy uwagę głównie na jakość a nie na cenę. Co z tego,ze zaoszczędzi się trochę na oknach skoro będą one nieszczelne oraz będą przepuszczały do mieszkania zimno. Jesienia wstawialiśmy sobie nowe okna do mieszkania. Zdecydowaliśmy sie na okna firmy Ekoplast. Okna w technologii energooszczędnej, pasywne czyli w zabudowie wielokomorowej. Mimo,że obecnie jest zdecydowanie zimniej niż rok temu na dworze to w domu jest cieplej. Okna może nie byly najtańsze na rynku ale jest to dużą, sprawdzona firma z doświadczeniem. Na okna dostałem sporą gwarancję.
Rejk
Majsterkowicz
Posty: 36
Rejestracja: 06 kwie 2019, 11:09
Kontakt:

Re: Okna

Post autor: Rejk »

Najlepiej wybierać okna pasujące designem do stylu domu. Szkoda, ze nie dałeś tutaj zdjęcia domu, to moglibyśmy Ci na forum doradzić konkretne modele okien, bez zdjecia będzie to nieco problematyczne. Żeby nie iść w koszty, śmiało PVC i widzę tutaj równiez profil 5 komorowy. Sprawdzony porządny profil, z listwą przyszybową wewnątrz nawiązującą do stylowych okien drewnianych. Kolor można dobrać bez problemu do koloru domu.
Zerknij sobie na okna firmy Kapica. Dobra jakość w stosunku do ceny.
romekstach
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 11 wrz 2020, 08:56
Kontakt:

Re: Okna

Post autor: romekstach »

Dla mnie najważniejsza przy wyborze była jakość, później wygląd, a na końcu korzystna cena. Ciężko było znaleźć coś co by spełniało wszystkie warunki. W końcu wybraliśmy okna PCV od Budvar w Łodzi z polecenia znajomego. Pomogli nam w wyborze odpowiednich okien, dokonali wymiarów i całkiem szybko zrealizowali zamówienie. Mogę polecić!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości