Studnia głębinowa

Luźne gadki na dowolne tematy :) Moderacja tylko w zakresie spamu i wulgaryzmów!
mar4321
Żółtodziób
Kontakt:

Re: Studnia głębinowa

Post autor: mar4321 »

My jesteśmy w trakcie budowy i przymierzamy się do tematu studni. U nas w lubuskim okoliczni studniarze życzą sobie 250 zł / metr Wcześniej mieliśmy domek letniskowy nad jeziorem gdzie głównym ujęciem była studnia. Nie było z nią problemu Teraz najprawdopodobniej też wywiercimy studnię. Ja mogę polecić
Gorbiel3
Żółtodziób
Kontakt:

Post autor: Gorbiel3 »

My też się przymierzamy do wiercenia studni, bo jednak jest to ogromna wygoda. Szwagier ma i ciągle chwali.
Nikozjusz
Żółtodziób
Kontakt:

Post autor: Nikozjusz »

Ja mogę z czystym sercem polecić budowę własnej studni - jest to ogromnie praktyczne i wygodne rozwiązanie, szczególnie jeśli ma się np. duży ogród lub sad, który trzeba regularnie podlewać. Ja zdecydowałem się na przydomową studnię właśnie ze względu na swój ogród warzywno-owocowy. Zgłosiłem się do firmy H20 ze Zduńskiej Woli https://studnieglebinoweh2o.pl/oferta/s ... glebinowe/ - specjaliści wszystko wymierzyli, zbadali, sprawdzili, zadbali o wszelkie pozwolenia. Prace przebiegły bezproblemowo i sprawnie, dzięki czemu nie musiałem się o nic martwić, a studnia szybko stanęła na moim podwórku. Działa bez zarzutów, sprawdza się super. Polecam!
ODPOWIEDZ