Urlop

Luźne gadki na dowolne tematy :) Moderacja tylko w zakresie spamu i wulgaryzmów!
Rejk
Majsterkowicz
Posty: 36
Rejestracja: 06 kwie 2019, 11:09
Kontakt:

Re: Urlop

Post autor: Rejk »

Ja jeszcze nie wiem tak do konca gdzie sie w tym roku wybiorę ale mam pewne plany, które powoli się krystalizują. Odpada raczej zagranica, nie chciałbym w sumie w tym roku lecieć w żadne takie miejsce, nie mam najmniejszej ochoty biorąc pod uwagę ostatnie wydarzenia. Tak wiec pewnie zorganizuje się coś w Polsce. W zeszłym roku byliśmy na weekendzie w hotelu spa, podobało nam się, szczególnie ,ze szarpnęliśmy się na kilka zabiegów tak dla relaksacji tak wiec nie wykluczam, ze po prostu wrócimy w tamto miejsce. Szczególnie,ze z braku czasu nie zdążylismy nawet do konca zwiedzić okolicy ( spa znajdowało się w Borach Tucholskich, ktore zobaczyliśmy jedynie pobieżnie).
Ostatnio zmieniony 30 cze 2020, 07:30 przez Rejk, łącznie zmieniany 1 raz.
likoo
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 12 kwie 2021, 09:45
Kontakt:

Re: Urlop

Post autor: likoo »

do regionó polski najlepiej się wybierać :p
teltes
Żółtodziób
Posty: 13
Rejestracja: 19 sie 2021, 09:07

Re: Urlop

Post autor: teltes »

Byłem za granicą w tym roku, konkretnie na Krecie i nie było tak źle jeśli chodzi o obostrzenia. Wiadomo,ze trzeba wyrobić sobie europejski certyfikat szczepienia i jest z tym trochę grzebania się, ale nie jest to nic nie do przeskoczenia, Na miejscu były wymagane jedynie maseczki w miejscach turystycznych oraz w autobusie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 19 gości