Urlop

Luźne gadki na dowolne tematy :) Moderacja tylko w zakresie spamu i wulgaryzmów!
Renka123
Żółtodziób
Posty: 7
Rejestracja: 16 cze 2019, 20:15

Urlop

Post autor: Renka123 »

Remontując lub budując dom warto czasami pomyśleć o chwili odpoczynku. Czy zaplanowaliście już swój urlop? Gdzie go spędzicie?
Renka123
Żółtodziób
Posty: 7
Rejestracja: 16 cze 2019, 20:15

Re: Urlop

Post autor: Renka123 »

Szukam czegoś oryginalnego i niepowtarzalnego na swój urlop. Spędzę go w tym roku ze swą przyjaciółką i ona podobno ma już jakiś plan - poznam go już dziś :)
blenda
Żółtodziób
Posty: 15
Rejestracja: 11 sty 2019, 13:03
Kontakt:

Re: Urlop

Post autor: blenda »

Ooo, to jestem ciekawa gdzie się wybieracie. Ja planuję pojechać na Hel, bylam kiedyś tam w Fokarium i bardzo mi się podobało, przez sun&snow znalazłam apartament na Cyplu Helskim, blisko las, będzie gdzie pospacerowac, ale mają też blisko plażę.
Danka37
Żółtodziób
Posty: 3
Rejestracja: 27 cze 2019, 08:26
Kontakt:

Re: Urlop

Post autor: Danka37 »

A my z rodzinką wybieramy się w tym roku do Iranu:) Od dawna zastanawiliśmy się gdzie i jak w tym roku chcemy spędzić urlop no i padło na Iran.Niestety nie bardzo wiedzieliśmy jak zabrać się za organizację takiej wycieczki i w tym roku postawiliśmy na objazdówkę z biurem podróży.Mam nadzieję,że wszystko pójdzie dobrze i wrócimy zadowoleni.
ursache
Żółtodziób
Posty: 7
Rejestracja: 05 lip 2019, 19:24
Kontakt:

Re: Urlop

Post autor: ursache »

Danka37 pisze: 27 cze 2019, 08:40 A my z rodzinką wybieramy się w tym roku do Iranu:) Od dawna zastanawiliśmy się gdzie i jak w tym roku chcemy spędzić urlop no i padło na Iran.Niestety nie bardzo wiedzieliśmy jak zabrać się za organizację takiej wycieczki i w tym roku postawiliśmy na objazdówkę z biurem podróży.Mam nadzieję,że wszystko pójdzie dobrze i wrócimy zadowoleni.
Czasami z biurem podróży jest lepiej. Macie wszystko zaplanowane i jedziecie. Moim zdaniem to fajna alternatywa. Ja takie lubię. A do Iranu to chyba samodzielnie obecnie nie bardzo wpuszczają. Tylko właśnie z wycieczkami. Ja lubię jeszcze z czasów studenckich wyjazdy z biurem/klubem (sam nie wiem jak to nazwać) Wytwórnia Wypraw. Małe ale fajne wycieczki, swojska atmosfera ;)
mirm
Murarz
Posty: 67
Rejestracja: 07 wrz 2017, 08:36

Re: Urlop

Post autor: mirm »

Chcieliśmy wybrać sie na wakacje w lipcu, jednak nie mogliśmy z uwagi na to, ze nie mieliśmy tyle czasu. Budowa domu i te tematy. Niektóre rzeczy dało się zrobić szybciej tak więc uznalismy, ze są wazniejsze rzeczy oraz że urlop może trochę poczekać. Mam nadzieję jednak, że pod koniec września uda się wybrać na przykład do Zakopanego, które polecam poza sezonem

Po pierwsze jest o wiele taniej oraz łatwiej jeśli chodzi o noclegi
Po drugie mozna wypocząć spokojniej bo jest mniej turystów
Po trzecie samo Zakopane jest świetne o kazdej porze roku, a w ostatnim czasie wrzesień bywa bardzo ładny jak również cała reszta jesieni.
Obrazek
Ostatnio zmieniony 17 wrz 2019, 08:41 przez mirm, łącznie zmieniany 1 raz.
masny12
Żółtodziób
Posty: 3
Rejestracja: 11 wrz 2019, 08:35
Kontakt:

Re: Urlop

Post autor: masny12 »

Miałem okazję być jeden dzień przejazdem w Zakopanem w wakacje. Dobre i tyle, może w przyszłym roku uda się na dłużej.
Romsz
Żółtodziób
Posty: 3
Rejestracja: 14 sty 2020, 20:11
Kontakt:

Re: Urlop

Post autor: Romsz »

Urlop to coś na co czekam cały rok by móc wybrać sie w góry podziwiać piękne pejzaże
Andrzejj
Murarz
Posty: 54
Rejestracja: 15 wrz 2017, 06:57
Kontakt:

Re: Urlop

Post autor: Andrzejj »

Jeszcze nie wiemy. Chcieliśmy do Paryza, ale obecnie jest epidemia koronawirusa tak więc juz nie wiemy w sumie czy rezerwować sobie te bilety czy nie. Jeśli będzie dalej sie to rozwijało tak jak się rozwija to naprawdopodobniej nie wybierzemy się za granicę ale gdzieś w Polskę, moze nad morze.

Ciekawi mnie festiwal Opener - bierzemy pod uwage aby kupić sobie bilety na Openera na poczatku lipca i przy okazji zwiedzić w ciągu tygodnia Trójmiasto.

Czy ktoś moze był na Openerze i napisze jak się bawił?

No i czy polecicie Okuninkę? Znaleźliśmy taki domek https://szyszka-okuninka.pl/ I zastanawiamy się czy nie wybrać się na weekend :)
Ostatnio zmieniony 22 lut 2024, 14:46 przez Andrzejj, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Sheva
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 30 mar 2020, 11:15
Kontakt:

Re: Urlop

Post autor: Sheva »

Ja jak co roku w góry.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości