jakie elektronarzędzia się przydają

Luźne gadki na dowolne tematy :) Moderacja tylko w zakresie spamu i wulgaryzmów!
blenda
Żółtodziób
Posty: 15
Rejestracja: 11 sty 2019, 13:03
Kontakt:

jakie elektronarzędzia się przydają

Post autor: blenda »

Jakie elektronarzędzia Wam się przydają na co dzień? Czeka nas niedługo przeprowadzka, większość rzeczy chcemy robić sami a z wyposażenia to na razie tylko młotek, co polecacie?
rycho
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 13 sty 2019, 12:07
Kontakt:

Re: jakie elektronarzędzia się przydają

Post autor: rycho »

Ja Ci mogę polecić markę ryobi, używam na co dzień w pracach w domu i nie tylko i jetem zadwolony, mam wiertarko-wkrętarkę i szlifierkę one+, to taka dla mnie podstawa domowego warsztatu, do docinania paneli, płytek czy stworzenia podwieszanego sufitu niezastąpione
blenda
Żółtodziób
Posty: 15
Rejestracja: 11 sty 2019, 13:03
Kontakt:

Re: jakie elektronarzędzia się przydają

Post autor: blenda »

o co chodzi z tym one+? właśnie myśleliśmy o jakiejś dobrej wiertarko-wkrętarce i szlifierce, bo chyba jest bardziej wszechstronna niż wyrzynarka?
rycho
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 13 sty 2019, 12:07
Kontakt:

Re: jakie elektronarzędzia się przydają

Post autor: rycho »

one+ to taki system że wszystkie narzędzia mają taki sam akumulator i ładowarkę, więc jak kupisz jeden to do wszystkich będzie pasował, na pewno to ciekawa opcja dla osób które mają w planach zakup kolejnych narzedzi
blenda
Żółtodziób
Posty: 15
Rejestracja: 11 sty 2019, 13:03
Kontakt:

Re: jakie elektronarzędzia się przydają

Post autor: blenda »

Zdecydowałam się na zakup, uwazam że to był dobry wybór, poczytalam jeszcze o tym one+, na pewno pozwoli mi to ograniczyć ilość gratów w domu, jakby coś jeszcze kupował w tej serii
lipka75
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 24 kwie 2019, 10:51
Kontakt:

Re: jakie elektronarzędzia się przydają

Post autor: lipka75 »

moim zdaniem wiertarko wkretarki :)
barbara123
Żółtodziób
Posty: 14
Rejestracja: 25 cze 2019, 09:03
Kontakt:

Re: jakie elektronarzędzia się przydają

Post autor: barbara123 »

A jakie marki akumulatorowych dla profesjonalitów polecacie?
walek
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 26 cze 2019, 08:57
Kontakt:

Re: jakie elektronarzędzia się przydają

Post autor: walek »

Ja w firmie to głównie na akumulatorowych od AEG pracuję. To bardzo dobry sprzęt, na pewno w wielu sytuacjach pracuje si po prostu bezpieczniej, szczególnie jak się coś na wysokości robi, nie muszę się martwić o przedłużacze, prąd. Czas pracy jest więcej niż zadowalajacy i nie straszne im upały czy mróz.
blenda
Żółtodziób
Posty: 15
Rejestracja: 11 sty 2019, 13:03
Kontakt:

Re: jakie elektronarzędzia się przydają

Post autor: blenda »

AEG to dobra marka elektronarzędzi, wytrzymałe, solidnie zrobione, szczególnie tą technologią bezszczotkową warto się nią zainteresować bo jst dużo bardziej trwała i na pewno taka inwestycja szybko si zwróci. Mi się podoba to że dobrze znoszą bardzo niski i też mocno wysokie temperatury
KOPTER
Majsterkowicz
Posty: 35
Rejestracja: 20 gru 2022, 13:37
Kontakt:

Re: jakie elektronarzędzia się przydają

Post autor: KOPTER »

Moim zdaniem warto jest zastanowić się nad tym co będziemy na budowie robili i na tej podstawie dobrać dla siebie odpowiednie narzędzia.
Inne narzędzia kupimy jeśli będziemy dom budowali od a do z, inne jeśli będziemy wykonywali jakieś drobne prace.

Od siebie polecam kontakt ze sklepem:
https://buythis.pl/nasadki-klucze-nasadowe/

Na miejscu mogą dobrać odpowiednie narzędzia.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości