Remont tanim kosztem

Luźne gadki na dowolne tematy :) Moderacja tylko w zakresie spamu i wulgaryzmów!
Andrzejj
Murarz
Posty: 53
Rejestracja: 15 wrz 2017, 06:57
Kontakt:

Remont tanim kosztem

Post autor: Andrzejj »

Czy ktos moze wykończył dom ale mega tanim kosztem? Niestety ale na wykończenien nie pozostało mi duzo kasy i zastanawiam się czy warto jest stawiać na najtańsze elementy. Bo jedynie na to mnie stać.

Czy jednak poleccie odpuścić sobie coś takiego i skorzystać z pomocy projektanta wnętrz?

Podobają mi się projekty od tego studio projektowania wnętrz z Krakowa: https://marengo-architektura.com/ Ale nie wiem czy mogę sobie pozwolić na takie usługi.
Ostatnio zmieniony 22 lut 2024, 13:52 przez Andrzejj, łącznie zmieniany 1 raz.
mirm
Murarz
Posty: 67
Rejestracja: 07 wrz 2017, 08:36

Re: Remont tanim kosztem

Post autor: mirm »

Może zamiast szukać najtańszych rzeczy gorszej jakości, poszukaj produktów z outletu, powystawowych, zarysowanych itd.?
Np. płytki w łazience mogą być pod lustrem zarysowane, tak samo podłogi pod meblami.
Sprzęty do kuchni mogą być powystawowe, jeśli mają iść do zabudowy, do nawet wygląd nie jest ważny, albo np. od strony, od której będą dotykały szafki.
Warto uzbroić się w cierpliwość i polować na okazję, można dużo zaoszczędzić w ten sposób.
nika898
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 19 kwie 2022, 09:52
Kontakt:

Re: Remont tanim kosztem

Post autor: nika898 »

Ostatnimi czasy znalazłam świetną stronkę internetową, gdzie można znaleźć ciekawe rozwiązania do domu. Dużo ciekawych i fajnych produktów, w rozsądnych cenach kupicie pod tą stronką internetową, zarówno do wnętrz, jak i na zewnątrz. Warto wejść i sprawdzić, bo naprawdę może się Wam przydać link: https://sklep.nordkraft.pl/czesci-do-pi ... palinowych
fajike4020
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 26 kwie 2022, 05:53
Kontakt:

Re: Remont tanim kosztem

Post autor: fajike4020 »

nika898 pisze: 25 kwie 2022, 22:15Krem Eternelle
Ostatnimi czasy znalazłam świetną stronkę internetową, gdzie można znaleźć ciekawe rozwiązania do domu. Dużo ciekawych i fajnych produktów, w rozsądnych cenach kupicie pod tą stronką internetową, zarówno do wnętrz, jak i na zewnątrz. Warto wejść i sprawdzić, bo naprawdę może się Wam przydać link:
Najlepiej korzystać z wyszukiwarki Google i odszukać interesujących nas rzeczy na podstawie zdjęć. Rewelacyjna opcja a wszystkim pomaga!
KOPTER
Majsterkowicz
Posty: 34
Rejestracja: 20 gru 2022, 13:37
Kontakt:

Re: Remont tanim kosztem

Post autor: KOPTER »

Duze szuflady super sprawa, ale prosze pamietac, że wtedy jakosc jest ważna. Szczegolnie jeali planujemy wlozyc cos ciężkiego np. talerze. Slabe szuflady moga sie zaczac wyginac pod ciezarem, prowadnice tez powinny byc "solidne".

Od siebie polecam kontakt z Marengo https://marengo-architektura.com . Powinni doradzić, w jaki sposób ekonomicznie wyposażyć kuchnię.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości