Projekt domu - Bagatela IV / IV S

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
LenaDamian
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 26 lut 2018, 09:03
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bagatela IV / IV S

Post autor: LenaDamian »

Witajcie, budujemy domek na wzór Bagatelki, jesteśmy na etapie murów, i moje pytanie brzmi jakie wymiary ma okno w kotłowni ? Pytam bo jak wcześniej wspomniałem budujemy na wzór bagateli ze względu na wąską działkę, więc projekt był rysowany od nowa, a wydaje nam się że architekt zrobił to okno zbyt małe.
marta_w`
Murarz
Posty: 53
Rejestracja: 22 gru 2016, 10:38
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bagatela IV / IV S

Post autor: marta_w` »

My zmieniliśmy z okna na drzwi 90 plus okno 60 x 70 i dla mnie jest ok
marta_w`
Murarz
Posty: 53
Rejestracja: 22 gru 2016, 10:38
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bagatela IV / IV S

Post autor: marta_w` »

Podejrzewam że w projekcie jest 90 x 150 ale nie jestem pewna. Pozdrawiam
Ola i Marek
Żółtodziób
Posty: 12
Rejestracja: 22 lut 2018, 21:16
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bagatela IV / IV S

Post autor: Ola i Marek »

Witam, mam pytanie do tych którzy już wykańczają dom, na którą stronę otwierają się u Was drzwi do łazienki, w projekcie są prawe ale nie wiemy czy to będzie praktyczne.
Awatar użytkownika
jakubc
Moderator
Posty: 362
Rejestracja: 17 paź 2014, 09:26
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bagatela IV / IV S

Post autor: jakubc »

LenaDamian pisze: 07 kwie 2019, 17:41 Witajcie, budujemy domek na wzór Bagatelki, jesteśmy na etapie murów, i moje pytanie brzmi jakie wymiary ma okno w kotłowni ? Pytam bo jak wcześniej wspomniałem budujemy na wzór bagateli ze względu na wąską działkę, więc projekt był rysowany od nowa, a wydaje nam się że architekt zrobił to okno zbyt małe.
Okno ma w Bagateli IV 90x180. Nie ma potrzeby robić tak dużego, wynika to raczej ze względów estetycznych :)
Pozdrowienia od zespołu DK :) - Jakub
DISCLAIMER: Prezentowane na forum opinie są indywidualnymi opiniami postującego. Oficjalne stanowisko Domowych Klimatów może być inne!
Damian M
Domator
Posty: 71
Rejestracja: 19 lis 2015, 13:33
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bagatela IV / IV S

Post autor: Damian M »

Witam, my mamy u siebie na lewą stronę i jest ok a już mieszkamy prawie rok czasu, pozdrawiam
Ola i Marek
Żółtodziób
Posty: 12
Rejestracja: 22 lut 2018, 21:16
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bagatela IV / IV S

Post autor: Ola i Marek »

Nam też wydaje się że takie rozwiązanie jest lepsze. Panie Damianie jeśli można dopytać, jakiej firmy ma Pan kostkę?
Damian M
Domator
Posty: 71
Rejestracja: 19 lis 2015, 13:33
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bagatela IV / IV S

Post autor: Damian M »

Witam serdecznie kostka brukowa Via Colori Gladio VIVID Color kolor granulit. Pozdrawiam
Marek9
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 11 sty 2020, 22:39
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bagatela IV / IV S

Post autor: Marek9 »

Witam. Czy może ktoś podać EUco+w ,EP (gaz), Uściany, Udachu. Z góry wielkie dzięki.
tomekogo
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 15 sty 2020, 08:24
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bagatela IV

Post autor: tomekogo »

Witam mam już bagatela IV ostatnio pokryliśmy blachodachówka czekamy na okna za 2 tygodnie bedą
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości