Projekt domu - Zawisza

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
admin
Administrator
Posty: 519
Rejestracja: 08 gru 2009, 15:27
Kontakt:

Projekt domu - Zawisza

Post autor: admin »

admin
Administrator
Posty: 519
Rejestracja: 08 gru 2009, 15:27
Kontakt:

Re: Projekt domu - Zawisza

Post autor: admin »

Przeniesione z komentarzy projektu.

Anka 2009-12-03 23:22:30
Projekt urzekł mnie od pierwszego wejrzenia. Spełnia moje oczekiwania względem zarówno estetyki jaki i funkcjonalności pomieszczeń. Przestronny salon,ustawne pokoje. Elegancko i stylowo wykończona bryła domu. Małe mankamenty to brak spiżarni i niewielka łazienka na parterze (choć dostrzegam możliwość jej powiększenia). Wielka szkoda, że nie nadaje się na działkę z wjazdem od południa. Inaczej projekt leżał by już na moim stole :-)
agata_sto
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 14 mar 2011, 18:29
Kontakt:

Re: Projekt domu - Zawisza

Post autor: agata_sto »

Zakupiłam projekt Zawisza dla działki z wjazdem od południa :) w moim przypadku było to lustrzane dobicie oferowanej wersji. Co prawda aktualnie stoją ściany i powstaje strop, ale wydaje mi się, że projekt jest idealnie dostosowany do mojej działki. Kuchnia od południa, przez którą wpada masa światła, taras od zachodu, pokoje na piętrze od południa i zachodu i dwie łazienki, do których wpada poranne słonko. Co prawda sypialnia od północy, ale nie można mieć wszystkiego :D w ramach rekompensaty mam tam piękny widok. Mamy niewielkie zmiany. Zrezygnowaliśmy z tarasu od północy na rzecz wykuszu. Dzięki temu zimą przy kominku można cieszyć się pięknym widokiem, a w sypialni zyskuje się niewielki balkonik. Bardzo przytulny domek :D polecamy gorąco ;)
Aleksandram21
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 29 sie 2012, 19:10
Kontakt:

Re: Projekt domu - Zawisza

Post autor: Aleksandram21 »

Witam,

Czy ktoś posiada zdjęcia domu wybudowanego??
Może ktoś budował w okolicach Warszawy??
Przymierzamy się do projektu.

Aleksandram21
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 84 gości