Projekt domu - Virgo II

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
jarii1977
Żółtodziób
Posty: 6
Rejestracja: 17 mar 2010, 02:15
Kontakt:

Re: Projekt domu - Virgo II

Post autor: jarii1977 »

Andrzej: gratujacje ladny domek i zdjecia.
Kiedys wspomniales ze pokarzesz jeszcze inne fotki, wiec sie przypominamy.
Jesli mozna i ile tylko mozna; z pokoi i lazienek na gorze, pomieszczen gospodarczych itp.

Jesli wszystko pojdzie z planem to ruszamy z budowa po dlugim weekendzie majowym,
a wykonawca twierdzi ze stan surowy zamkniety zakonczy w 3 mce, hmm zobaczymy czy sie uda.
Planujemy przeniesc kotlownie do ostatniego pomieszczenia za garazem (nie mamy gazu i bedzie piec na ekogroszek).
Czy myslicie ze pomieszczenie jest wystarczajaco duze?
Jak rozplanowaliscie lazienke przy sypialni?
My planujemy tam i wanne i prysznic.

Pozdrawiam i czekamy na kolejne zdjecia
tomek
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 05 kwie 2011, 18:46
Kontakt:

Re: Projekt domu - Virgo II

Post autor: tomek »

Witam wszystkich Virgowiczów na początek chciałem wszystkim pogratulować wyboru projektu :) Piękny dom!
Ja buduję Virgo pod Częstochową i jestem na etapie pierwszego stropu.
Widziałem zapytanie kasia@piotr odnośnie budowy Virgo w Łodzi. Otóż widziałem ten dom już wybudowany w miejscowości Niesięcin pod Łodzią. Trzeba jechać ulicą Złotno przez cały czas prosto aż wyjedzie się z Łodzi w stronę Niesięcina, droga sama zaprowadzi. Virgo stoi po prawej stronie przy ulicy.
Pozdrawiam
T
grizby
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 15 cze 2011, 19:30
Kontakt:

Re: Projekt domu - Virgo II

Post autor: grizby »

Witam Wszystkich!!!
Czy ktoś buduje może VIrgoII na Podkarpaciu okolice Stalowej Woli? Jestem bardzo zainteresowany tym projektem i chętnie zobaczyłbym dom na żywo:) Dziękuję i pozdrawiam Grzegorz
wojtusj
Żółtodziób
Posty: 17
Rejestracja: 12 sty 2010, 14:57
Kontakt:

Re: Projekt domu - Virgo II

Post autor: wojtusj »

Ja na podkarpaciu - ale okolice Rzeszowa.
Renuszka
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 01 sie 2011, 12:28
Kontakt:

Re: Projekt domu - Virgo II

Post autor: Renuszka »

Witam,

Szukam informacji o Virgo II. Najbardziej interesuje mnie przyblizony koszt budowy ale także zmiany w projekcie. Planuje budowę koło Rzeszowa. Byłabym bardzo wdzieczna za informacje


Renuszka
wojtusj
Żółtodziób
Posty: 17
Rejestracja: 12 sty 2010, 14:57
Kontakt:

Re: Projekt domu - Virgo II

Post autor: wojtusj »

Cześć

Zmian nie dokonaliśmy praktycznie żadnych - zliwidowaliśmy wnękę na szafę w salonie oraz garderobę na górze połaczyliśmy z inną sypialnią.

Co do kosztu - to zależy od materiałów oraz tego czy buduje się systemem gospodarczym, czy też firmą. Myślę, że dolna granica pod kłucz to 400 kPLN za sam dom (bez działki, ogrodzenia, ogrodu itp). My budujemy firmą - aktualna prognoza to około 500-550 pod klucz.
Ostatnio zmieniony 23 sty 2012, 13:28 przez wojtusj, łącznie zmieniany 1 raz.
kasia&piotr
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 18 lis 2011, 12:56
Kontakt:

Re: Projekt domu - Virgo II

Post autor: kasia&piotr »

Witajcie Virgowicze!

My budujemy koło Łodzi , po wielu urzędowych perypetiach w końcu sie udało. Obecnie jesteśmy na etapie robienia dachu. Jak zima nas nie zastanie to może uda się zamknąć jeszcze w tym roku.
Dziękuję "junoszowi" za informacje o Virgo II w Niesięcinie. Pojechaliśmy, zobaczyliśmy i jest piękny. Ja już nie mogę się doczekać naszego. W Niesięcinie stoi identyczny jak robimy i my - lustrzane odbicie , kolor dachówki jak w projekcie, wszystko jak na zdjęciu. Śmieję sie często , że będziemy mieli domek jak z obrazka.
Gratuluje wyboru wszystkim Virgowiczom II i życzę powodzenia i cierpliwości w budowie.
Pozdrawiam
radoes
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 06 sty 2012, 18:03
Kontakt:

Re: Projekt domu - Virgo II

Post autor: radoes »

Kochani Virgowicze :)
Czy ktoś buduje NASZ wymażony domek w woj. śląskim ?
Jeżeli tak to bardzo chętnie zobaczył bym go na żywo. Wraz z żoną będziemy rozpoczynać budowę wiosna tego roku i chcielibyśmy porozmawiać i dopytać o szczegóły osób z "doświadczeniem". Będziemy bardzo wdzięczni
Z góry dziękuję i pozdrawiam :) :)
s.radek@autograf.pl
kasia&piotr
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 18 lis 2011, 12:56
Kontakt:

Re: Projekt domu - Virgo II

Post autor: kasia&piotr »

Witajcie

To do Radoes. Co prawda my budujemy w okolicach Łodzi, ale jeśli możemy służyć pomocą to pytajcie , może coś doradzimy.
pozdrawiam
kasia&piotr
Virga
Żółtodziób
Posty: 6
Rejestracja: 06 kwie 2012, 20:52
Kontakt:

Re: Projekt domu - Virgo II

Post autor: Virga »

Witajcie.
Kilka fotek Virgo II -lustrzane odbicie. Chcę jeszcze pozdrowić i podziękować Wojtusowi, którego blog bardzo nam pomógł (niestety już go nie prowadzi).
Załączniki
5.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 59 gości