Wyposażenie kuchni

Praktyczne porady i spostrzeżenia z placu budowy. Pytania o izolację, konstrukcję ścian, dachu, stropu.... i o fachowców ;)
Czerw
Żółtodziób
Kontaktowanie:

Wyposażenie kuchni

Postautor: Czerw » 20 lip 2015, 10:41

Nie wiem za bardzo gdzie miałbym umieścić ten wątek, więc wrzucam go tutaj.
Chcę wyposażyć swoją kuchnię w stylu nowoczesnym, nie wiem od czego zacząć. Nie wiem co teraz jest na topie jeśli chodzi o AGD i nie tylko.

Wiolka
Żółtodziób
Kontaktowanie:

Re: Wyposażenie kuchni

Postautor: Wiolka » 16 gru 2015, 18:53

W pierwszej kolejności musisz wybrać meble, nowoczesne na pewno znajdziesz w dobrych sklepach meblowych. Potem musisz dobrać sprzęt AGD, tu najlepiej pod zabudowę. Te na pewno wybierzesz w sklepie z AGD. No i na koniec nowoczesne dodatki, ale to już po montażu kuchni. No i tu wedle uznania można ożywić kuchnię i dodać takie naklejki na lodówkę - ttp://oklejaj.pl/pol_m_Naklejki_Naklejki-na-lodowke-152.html które mi osobiście bardzo się podobają

Awatar użytkownika
mirm
Żółtodziób
Kontaktowanie:

Re: Wyposażenie kuchni

Postautor: mirm » 06 sie 2019, 06:17

W studio mebli kuchennych powinni doradzić jakie będzie najlepsze wykończenie oraz na jakie wyposażenie kuchenne powinniście postawić. Wiele firm obecnie specjalizuje się w sprzętach własnie dla firm i czasami warto jest na nie postawić. Sugeruję również stawiać tutaj na jakość bo kuchni nie montuje się co roku ale jest to rozwiązanie na dłużej. Meble gotowe nigdy nie będą tak wygodne i nigdy nie będa wygladały tak dobrze jak meble na wymiar

Daję kontakt do dobrego studia z Krakowa https://woodworks-studio.pl/ - zajmują się realizacja mebli na wymiar

Wróć do „Wymiana doświadczeń z budowy”