Jantar

Inwestorzy o swoich domach, wasze opinie, komentarze, zdjęcia. Skończyłeś budowę? Tutaj Twoje zdjęcie nie zatonie wśród cudzych wpisów :)
admin
Administrator
Posty: 519
Rejestracja: 08 gru 2009, 15:27
Kontakt:

Jantar

Post autor: admin »

Dzięki uprzejmości właściciela, zamieszczamy zdjęcia domu Jantar.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Łukasz
Żółtodziób
Posty: 3
Rejestracja: 12 maja 2010, 17:49
Kontakt:

Re: Jantar

Post autor: Łukasz »

Witam, bardzo interesuje mnie ten projekt. Czy mógłbym dostać zdjęcia z realizacji wnętrza zwłaszcza parteru. Jeśli można to proszę przesłać na adres Pluto530@wp.pl .
wioletta
Żółtodziób
Posty: 6
Rejestracja: 14 maja 2010, 08:08
Kontakt:

Re: Jantar

Post autor: wioletta »

POPROSTU ŚLICZNY TEN DOM :o
Gratuluje!!! :D
sweet home
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 19 lip 2010, 22:07
Kontakt:

Re: Jantar

Post autor: sweet home »

wow to nasz wymarzony domek tez wybralismy ten projekt, a kiedy go zrealizujemy nie mam pojecia mam nadzieje ze wkrotce ;) Pokazalam zdjecia mezowi to przez dobre 10 min sie w niego wpatrywal a wyraz jego twarzy ciezko opisac...wygladal mniej wiecej tak :o :shock: :D gratuluje slicznego domku i jesli bylaby taka mozliwosc czy moglabym poprosic o zdjecia wewnatrz domu;) pozdrawiam;)
pawel222
Żółtodziób
Posty: 5
Rejestracja: 27 lip 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Jantar

Post autor: pawel222 »

Witam
Czy można zobaczyć zdjęcia wnętrza?
Gdzie jest wybudowany ten dom, przed zakupem projektu chciałbym obejrzeć wnętrza?
kasia
Żółtodziób
Posty: 6
Rejestracja: 16 lip 2010, 11:24
Kontakt:

Re: Jantar

Post autor: kasia »

my jesteśmy na etapie kończenia wnętrz, malowania, kładzenia kafelków. Nie wiem, czy zdjęcia z takiego bałaganu Was interesują? Nasz Jantar stoi w Kotlinie Jeleniogórskiej, chętnych zapraszam! Zdjęcia ze środka mogę zrobić dopiero w sobotę, chcecie?
kasia
Żółtodziób
Posty: 6
Rejestracja: 16 lip 2010, 11:24
Kontakt:

Re: Jantar

Post autor: kasia »

acha, ten ze zdjęć powyżej to nie mój. Żeby było wiadomo. Ale to ten sam projekt, lekko w środku zmodernizowany.
pawel222
Żółtodziób
Posty: 5
Rejestracja: 27 lip 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Jantar

Post autor: pawel222 »

Witam
Będę wdzięczny za przesłanie kilku zdjęć z wnętrza oraz za informację dotyczące zmian w projekcie.Dziękuję i pozdrawiam.
Pawel
pawel2222@vp.pl
sweet home
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 19 lip 2010, 22:07
Kontakt:

Re: Jantar

Post autor: sweet home »

Witam;)
Ciesze sie ze w koncu ktos sie odezwal na tym forum :D Ja tez bylabym bardzo zainteresowana tymi zdjeciami z wnetrza domu( niewazny balagan heh :D ) jesli bedzie to mozliwe to prosze o przeslanie zdjec na meila: barteknowicki@op.pl Dzieki wielkie pozdrawiam wszystkich milosnikow JANTARA :D
kasia
Żółtodziób
Posty: 6
Rejestracja: 16 lip 2010, 11:24
Kontakt:

Re: Jantar

Post autor: kasia »

wybaczcie, ale w sobotę tak lało, i leje nadal, że się nie wybierałam. Może za tydzień?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 11 gości