Projekt domu - Bławatek

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
bławatek
Domator
Posty: 12
Rejestracja: 31 paź 2011, 14:04
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: bławatek »

Witam! Ale śliczna kuchnia. A jak wygląda wejście do spiżarki ?
salcia
Domator
Posty: 67
Rejestracja: 24 kwie 2010, 10:35
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: salcia »

Mam bardzo podobny projekt kuchni jeżeli o tą ściankę tylko bez lady. Ciekawi mnie jak wygląda druga ścianka, proszę o fotkę
AHJ
Domator
Posty: 16
Rejestracja: 05 lut 2012, 14:55
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: AHJ »

Witam, nie wchodziłam od dłuższego czasu na forum a tu tyle pięknych zdjęć miło oglądać jak rosną te wszystkie Bławatki:) Moniaistasiu dziękuje za kolejne cenne wskazówki.
Amos, Salcia czy moglibyście umieścić zdjecia kuchni od strony spizarki? Czy jest szansa ze zmieści sie z tej strony lodówka dwu-drzwiowa oraz oczywiście piekarnik itp. Interesują mnie również Wasze spizarki oraz łazienki, głównie łazienka z lukarną.
Pozdrawiam. Powodzenia w dalszych pracach:)
salcia
Domator
Posty: 67
Rejestracja: 24 kwie 2010, 10:35
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: salcia »

AHJ- Moja kuchnia jest na etapie projektu. Ja nie mam spiżarki, na jej miejsce jest WC z wejściem od salonu z zasłaniającą WC ścianką ,której zdjęcie zamieściłam wcześniej. W tej chwili trwają prace przy elewacji i kostce brukowej, jak prace się zakończą to zamieszcze zdjęcia. Pozdrawiam wszystkich Bławatkowiczów :D
salcia
Domator
Posty: 67
Rejestracja: 24 kwie 2010, 10:35
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: salcia »

To nasz bławatek z zewnątrz
Obrazek

Obrazek
AHJ
Domator
Posty: 16
Rejestracja: 05 lut 2012, 14:55
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: AHJ »

Witam,
Salcia cudny ten Wasz BŁAWATEK:) Rewelacyjny pomysł odnośnie wykonczenia płytkami klinkierowymi przy wejściu i tarasie. Czekam z niecierpliwością na kolejne zdjecia Bławatków zarówno na zewnatrz jak i srodku.
Miło jest oglądać ten sam projekt domku w różnych postaciach.
Życzę wszystkim powodzenia w dalszych pracach. Mam nadzieję że na wiosne ruszą prace również u mnie. Nie mogę sie już doczekać:)
moniaistasiu
Żółtodziób
Posty: 11
Rejestracja: 22 paź 2011, 17:44
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: moniaistasiu »

NASZ BŁAWATEK SSO :D Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Zdążyliśmy zadaszyć domek przed zimą :)

Koszty jakie ponieśliśmy na materiały do zbudowania domku to : 64 358,17 zł


Do tego robocizna całego dachu to 10 000 zł.
Iwonka07SR
Żółtodziób
Posty: 21
Rejestracja: 20 lut 2010, 19:01
Lokalizacja: Podkarpackie
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: Iwonka07SR »

:)
Załączniki
031120121362.jpg
101120121374.jpg
101120121371.jpg
Ocieplony Bławatek:):):)
Ocieplony Bławatek:):):)
hunter841
Żółtodziób
Posty: 5
Rejestracja: 17 gru 2011, 22:23
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: hunter841 »

Witam Wszystkich Bławatkowiczów!
Na początku chciałam pogratulować wszystkim wspaniałych Bławatków. Co jakiś czas wchodziłam na forum, żeby podziwiać, jak wspaniale rosną Wasze domy. Teraz chciałabym pokazać Wam naszego Bławatka. Myślę, że obejrzenie go może być ciekawe z dwóch powodów. Po pierwsze celem moim i męża było jak najwierniejsze zrealizowanie projektu, łącznie z kolorystyką. Domek po prostu właśnie dokładnie taki nam się spodobał, jakim go zobaczyliśmy na ekranie komputera. Po drugie naszego Bławatka zbudowaliśmy w technologii szkieletowej ( dom kanadyjski). Ponieważ taki dom buduje się bardzo szybko, nie miałam czasu na bieżąco robić wpisy na forum. Sami doskonale wiecie, ile rzeczy podczas budowy domu trzeba wybrać, dobrać, podliczyć, ile pod jąć decyzji, ile rzeczy skoordynować itd… A w przypadku budowy domu w systemie kanadyjskim wszystko dzieje się jeszcze szybciej. Dlatego teraz hurtowo zdaję relację z budowy. Budować zaczęliśmy 9 lipca 2012 roku. Potrwała ona 2,5 miesiąca. My zamówiliśmy dom bez elewacji i ze szkieletem ścianek działowych na parterze, na piętrze zostawiona była jedna wielka otwarta przestrzeń. Gdybyśmy mogli zaangażować większe środki finansowe, ekipa gdzieś w ciągu 1 – 1,5 miesiąca wykończyła by nasz domek. A ekipę budowlaną mieliśmy świetną, bardzo kompetentną i wszystko poszło bardzo dobrze. Niestety musieliśmy iść po najmniejszych kosztach, więc od tego stanu domu, który opisałam, dalej wszystko robił już mój mąż i ja. Nawet ocieplił dom styropianem, a fachowców wynajęliśmy jedynie do zaciągnięcia pucu. Teraz już gdzieś tak za miesiąc myślę, że zaczniemy kłaść panele, płytki i malować ściany. Bławatka wybudowaliśmy w Małopolsce, pod Krakowem. Pozdrawiam wszystkich i bardzo proszę, trzymajcie za nas kciuki, bo jeszcze tyle pracy przed nami. Zapraszam do obejrzenia zdjęć.
Marta i Grzegorz
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
salcia
Domator
Posty: 67
Rejestracja: 24 kwie 2010, 10:35
Kontakt:

Re: Projekt domu - Bławatek

Post autor: salcia »

hunter841 dom wygląda naprawde fajnie ;)
A to nasze postępy w budowie
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Mamy też pomalowane cały dom,skończony kominek i położoną częśc paneli. W przyszlym tygodniu powinny być schody i meble do kuchni. Jak już bedzie wszystko to powklejam zdjęcia
Pozdrowionka dla bławatkowiczów i czekam na wasze zdjęcia co się u was dzieje :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 144 gości