Projekt domu - Virgo II

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
wojtusj
Żółtodziób
Posty: 17
Rejestracja: 12 sty 2010, 14:57
Kontakt:

Re: Projekt domu - Virgo II

Post autor: wojtusj »

Pięknie :o . Już się mojego nie mogę doczekać.
wojtusj
Żółtodziób
Posty: 17
Rejestracja: 12 sty 2010, 14:57
Kontakt:

Re: Projekt domu - Virgo II

Post autor: wojtusj »

Proszę jeszcze o fotkę od frontu :)
Andrzej
Żółtodziób
Posty: 3
Rejestracja: 16 lut 2011, 11:17
Kontakt:

Re: Projekt domu - Virgo II

Post autor: Andrzej »

Witam,
Dopiero teraz zauważyłem to forum :(
Oto fotka frontu i od środka...
Vir1.JPG
Vir1.JPG
Vir2.JPG
Vir.JPG
Vir3.jpg
Vir4.JPG
wojtusj
Żółtodziób
Posty: 17
Rejestracja: 12 sty 2010, 14:57
Kontakt:

Re: Projekt domu - Virgo II

Post autor: wojtusj »

Pieknie :-) Czy zostawiłeś spiżarkę przy kuchni? Oraz, czy mógłbym poprosić cię o fotkę strychu nad garażem - ciekawi mnie ile jest tam przestrzeni po wykończeniu.

Pozdrawiam
Andrzej
Żółtodziób
Posty: 3
Rejestracja: 16 lut 2011, 11:17
Kontakt:

Re: Projekt domu - Virgo II

Post autor: Andrzej »

Zostawiliśmy spiżarkę i kuchnia jest nawet spora. (w spiżarce graty za zamkniętymi drzwiami ;) Nie mam fotki strychu. Ale po podłodze wyszło 4,5x5,2. U nas jest tam pralnio-prasowalnia. Sporo miejsca.
wojtusj
Żółtodziób
Posty: 17
Rejestracja: 12 sty 2010, 14:57
Kontakt:

Re: Projekt domu - Virgo II

Post autor: wojtusj »

A jak z wysokością strychu. Czy pozwala na pełne wykorzystanie dostępnej powierzchni podłogi?
Andrzej
Żółtodziób
Posty: 3
Rejestracja: 16 lut 2011, 11:17
Kontakt:

Re: Projekt domu - Virgo II

Post autor: Andrzej »

W szczycie jest ok 2,3. szczyt ścięty na szerokość 40 cm na całej długości. ścianki boczne zrobiliśmy z karton gipsu, 70cmh. Pomieszczenie na bilard się nie nadaje ;) Zrobię fotkę i wstawię, może nawet jutro mi się uda.
junosza
Żółtodziób
Posty: 5
Rejestracja: 21 lut 2011, 12:40
Kontakt:

Re: Projekt domu - Virgo II

Post autor: junosza »

Witam ! Ja mam zamiar wybudowac VIRGO III. Mam w związku z tym do Was kochani parę pytań, ewentualnie wątpliwości. Patrząc na rysunek obawiam się czy schody nie będą zbyt wąskie ( 1 m szerokości ?) i podobne wątpliwości mam co do korytarza na piętrze - (1,20 m szerokości ?).Poza tym nie wiem czy kuchnia nie jest zbyt mała - co Wy sądzicie na ten temat ?
wojtusj
Żółtodziób
Posty: 17
Rejestracja: 12 sty 2010, 14:57
Kontakt:

Re: Projekt domu - Virgo II

Post autor: wojtusj »

Schody są OK. Odwiedzałem Virgo inwestorki Marty i chodzi sie po nich OK. Co do kuchni, to zależy co w niej planujesz. Dzięki temu, że jest spiżarka nie potrzeba dużo mebli, a u mnie w rodzinie nie ma tradycji jedzenia w kuchni - stół niepotrzebny. Więc dla nas jest OK. Korytarz na górze jest rzeczywiście wąski - niektórzy poszerzają. My zostawiamy taki jak w projekcie.
junosza
Żółtodziób
Posty: 5
Rejestracja: 21 lut 2011, 12:40
Kontakt:

Re: Projekt domu - Virgo II

Post autor: junosza »

kasia@piotr pisze:Witam wszystkich " Virgowiczów"

Czy ktoś z Was buduje ten domek w okolicach Łodzi?
My jesteśmy na etapie oczekiwań na pozwolenie na budowę( po raz drugi zresztą , gdyż za pierwszym razem pani urzędniczka nie zorientowała się , że z jednym z dokumentów jest problem i trzeba o niego wystąpić ponownie, no ale trudno czekamy cierpliwie) A tak czekając przychodzą mi do głowy różne pomysły dotyczące zmian w środku.Do tej pory pewni byliśmy , że wykonamy ten dom w 100% tak jak jest w projekcie, jednakże teraz nie jestem już tego taka pewna.A może byłaby możliwość uzyskania od któregoś z Virgowiczów więcej fotek????
Pozdrawiam serdecznie
kasia
Witam ! Zamierzam budować VIRGO III koło Łodzi - poproszę o kontakt na junoszajw@vp.pl
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości