Projekt domu - Virgo II

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
jarii1977
Żółtodziób
Posty: 6
Rejestracja: 17 mar 2010, 02:15
Kontakt:

Re: Projekt domu - Virgo II

Post autor: jarii1977 »

Witajcie,

Juz mamy zgodę na budowę i w sierpniu chcemy zacząć (licząc ze pogoda dopisze).
Mam wstępnie wybrana firmę na stan surowy zamknięty z elewacja (bez putzu).
Robocizna wraz z materiałami ma wynieść 270tys co sadzicie o takiej cenie?
Dodam ze firma sprawdzona, rzetelna i godna zaufania. Nie muszę ich pilnować i martwic się ze mi rozniosą materiały na boki.
Wykonawca zobowiązał się (jak na razie ustnie) ze zakończy prace w 3 mce, wiec w połowie listopada powinien być budynek zamknięty.

Jeszcze jedno, jaka umowę sporządzić?
Czy trzeba wyszczególnić wszystkie prace i materiały (typu izolacja pionowa i pozioma fundamentów, folia paro-przepuszczalna pod dachówkę, grubość styropianu na elewacje; pełen zakres robot) czy wystarczy projekt jako załącznik?

Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkich Virgowiczow,
Moze znajdziecie czas na dołączenie jakiś fotek?
marta
Żółtodziób
Posty: 5
Rejestracja: 11 sty 2010, 23:50
Kontakt:

Re: Projekt domu - Virgo II

Post autor: marta »

Witam
W naszej umowie jest wszystko wyszczególnione.

pozdrawiam M.
Sylwia 1000
Żółtodziób
Posty: 11
Rejestracja: 23 mar 2010, 12:47
Kontakt:

Re: Projekt domu - Virgo II

Post autor: Sylwia 1000 »

Witam po dłuższej przerwie.
U nas dzisiaj montują okna. Mam sklep więc siedzę do 18-tej, a jestem ciekawa jak diabli, jak moje KRZYŻE wyglądają.
Pewnie księdzu się spodobają, może po kolędzie będzie mnij kasował. Tynki na początku sierpnia, drzwi wejściowe i garażowe zamówione-szkoda że tak długo trzeba czekać do 8 -tygodni.
Pozdrawiam
kasia@piotr
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 29 lip 2010, 18:47
Kontakt:

Re: Projekt domu - Virgo II

Post autor: kasia@piotr »

Witam wszystkich " Virgowiczów"

Czy ktoś z Was buduje ten domek w okolicach Łodzi?
My jesteśmy na etapie oczekiwań na pozwolenie na budowę( po raz drugi zresztą , gdyż za pierwszym razem pani urzędniczka nie zorientowała się , że z jednym z dokumentów jest problem i trzeba o niego wystąpić ponownie, no ale trudno czekamy cierpliwie) A tak czekając przychodzą mi do głowy różne pomysły dotyczące zmian w środku.Do tej pory pewni byliśmy , że wykonamy ten dom w 100% tak jak jest w projekcie, jednakże teraz nie jestem już tego taka pewna.A może byłaby możliwość uzyskania od któregoś z Virgowiczów więcej fotek????
Pozdrawiam serdecznie
kasia
Olszak
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 20 gru 2010, 14:34
Kontakt:

Re: Projekt domu - Virgo II

Post autor: Olszak »

Witam, jestem pierwszy raz na forum, postawiłem VIRGO II, już jest stan surowy otwarty, może w przyszłym roku będę wykańczał, ktoś może jest na etapie wykaczania??
pozdrawia
mazowieckie
kasia@piotr
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 29 lip 2010, 18:47
Kontakt:

Re: Projekt domu - Virgo II

Post autor: kasia@piotr »

Witam na forum Virgo

to do "Olszak" cieszę się , że w końcu ktoś się tutaj pojawił, ponieważ od miesięcy zapadła cisza na forum \virgo II.
Ja niestety budowy jeszcze nie rozpoczęłam , poniewaz od roku borykam się z pozwoleniem,ale mam nadzieje, że wiosną ruszę pełną parą, zatem nie pomoge odnośnie wykańczania domu. Gdyby jednak mógł Pan powiedziedzieć cokolwiek na temat budowy "naszego" Virgo to byłabym wdzięczna.
pozdrawiam
kaśka
biedrzak
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 29 gru 2010, 23:31
Kontakt:

Re: Projekt domu - Virgo II

Post autor: biedrzak »

Witam na forum.

Planujemy z żoną ruszyć z budową w pomorskiem jak tylko stopnieją śniegi, mamy nadzieję, że jeszcze w marcu. Mamy już pozwolenie na budowę, trochę to trwało bo podnosilismy pomieszczenie nad garażem o 2 pustaki, dzięki czemu będziemy mieli dużą pralnię/siłownię a znając życie po prostu graciarnię:-)) Zdecydowalismy się na to ponieważ nie stawiamy piwnicy, gdyż to zapewne koszt 50-70 tys extra a mamy dużą działkę, więc w razie czego w przyszłości można postawić solidną drewutnię. Chyba, że ktoś podpiwniczał VIRGO II? Jaki wyszedł tego finalny koszt? Pozdrawiam i do usłyszenia niebawem
marta
Żółtodziób
Posty: 5
Rejestracja: 11 sty 2010, 23:50
Kontakt:

Re: Projekt domu - Virgo II

Post autor: marta »

Buduję Virgo i jesteśmy na etapie pokrycia dachówką.Wiecej na http://www.mojabudowa.pl-szukajcie marta.virgo i pytajcieObrazek
ewa.mich
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 22 sty 2011, 19:38
Kontakt:

Re: Projekt domu - Virgo II

Post autor: ewa.mich »

Witam serdecznie.
Jestem przed podjęciem decyzji budowy domu wg. projektu Virgo II. Projekt bardzo mi odpowiada ale mam wątpliwości co do wielkości powierzchni użytkowej na parterze. Czy jest możliwość obejżenia domu w budowie lub bardziej zaawansowanym etapie? Mieszkam w Poznaniu lecz chętnie pojade w najbliższe okolice.
Co do projektu, chcę zrezygnować z pokoju przy salonie i połączyć wszystko razem.
Pozdrawiam
admin
Administrator
Posty: 519
Rejestracja: 08 gru 2009, 15:27
Kontakt:

Re: Projekt domu - Virgo II

Post autor: admin »

Dzięki uprzejmości inwestora kilka zdjęć Virgo II
Admin

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości