Projekt domu - Kadet

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
artort
Majsterkowicz
Posty: 43
Rejestracja: 13 mar 2010, 22:33
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kadet

Post autor: artort »

Obrazek

Pozdrawiamy wszystkich kadetowiczow. Czekamy na razie na pogode, aby wylali nam wylewki /podlogowka rozlozona/. Nie wjada na dzialke ciezkim sprzetem. W tym czasie zaczelismy robic ogrodzenie. Elewacja tez czeka na slonce, ale mamy nadzieje, ze znajdzie sie w maju kilka dni pod rzad bez deszczu. Wkrotce kolejne fotki.
rado
Majsterkowicz
Posty: 36
Rejestracja: 21 gru 2009, 09:03
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kadet

Post autor: rado »

Wybieram się z moim projektem do projektanta który bedzie mi go dopasowywał do moich potrzeb chętnie dowiedziałbym się co radzicie mi zmienić w Kadecie. Za popdpowiedzi bede bardzo wdzięczny :)
konisie
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 19 maja 2010, 07:43
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kadet

Post autor: konisie »

Błagam o pomoc !!!!
Bardzo proszę tych, którzy posiadają już kupiony projekt kadecika o pomoc !! Mianowicie pilnie potrzebuję wymiary okien balkonowych i tych dużych na dole ! Najważniejsza jest dla mnie szerokość jaka jest podana w projekcie !
Z góry bardzo dziękuję za pomoc !!
Pozdrawiam serdecznie,
konisie
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 19 maja 2010, 07:43
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kadet

Post autor: konisie »

Kto mi poda wymiary okien jakie są podane w projekcie domu ???? Bardzo mi na tym zależy !!!! Głównie chodzi mi o szerokość balkonowych na poddaszu i tych dużych na parterze !!!
Dziękuję za pomoc !!!
artort
Majsterkowicz
Posty: 43
Rejestracja: 13 mar 2010, 22:33
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kadet

Post autor: artort »

Wymiar okien w salonie na dole - 1800x1800 .
okna balkonowe z łukiem na górze 1800x2200 w tym na łuk jest 150 mm.
Okno w kuchni i gabinecie na dole 1800x1500
okna w garażu i pomieszczeniu gosp. 900x150
drzwi tarasowe 1800x2350
okno w spiżarni ( zlikwidowałem je) 900x1200
okna połaciowe na górze 780x1600
rado
Majsterkowicz
Posty: 36
Rejestracja: 21 gru 2009, 09:03
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kadet

Post autor: rado »

Konisi i co jak tam te twoje okna ?


Do tych okien to ja mam pytanie czy w tej "garderobie obok pokoju przy garażu można wstawić okno dachowe czy nie zmiesci sie jak myslicie ?
artort
Majsterkowicz
Posty: 43
Rejestracja: 13 mar 2010, 22:33
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kadet

Post autor: artort »

Myślę, że w garderobie nie powinno być okna, ponieważ ubrania przecież płowieją na słońcu. Jeżeli jest okno, to od razu trzeba robić porządną roletę, albo robić zamykane szafki. Jest za to możliwość przewietrzenia, ale ja chyba wolę otwierać drzwi /z wentylacją, takie jak do łazienki/. Ale jak kto woli...
rado
Majsterkowicz
Posty: 36
Rejestracja: 21 gru 2009, 09:03
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kadet

Post autor: rado »

No własnie ja niechce tam garderoby a pralnie :) wiec dlatego pytam sie o okno
artort
Majsterkowicz
Posty: 43
Rejestracja: 13 mar 2010, 22:33
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kadet

Post autor: artort »

My pralnie wydzielilismy ze strychu. Wyszla troche kiszka /160 cm szerokosci/, ale zmiesci sie wszystko co trzeba-pralka, suszarka,deska do prasowania i zlew. W tej garderobie nie zmiesci sie raczej takie duze okno, jakie sa np. w lazienkach czy na strychu, ale moze jakies male wejdzie. Bedzie natomiast nieco trudniej z ciagnieciem wody i kanalizacji, bo to jest dosyc daleko od pionow. Ale chyba wszystko jest do zrobienia na etapie budowy. Pozdrawiam.
rado
Majsterkowicz
Posty: 36
Rejestracja: 21 gru 2009, 09:03
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kadet

Post autor: rado »

dzieki za infomrację może ktoś jeszcze ma jakieś pomysły co do projektu za 2 tygodnie juz bedzie dostosowany do mnie :)

Mam jeszcze pytanie do piwinic macie w niej okna ?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 58 gości