Projekt domu - Kadet

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
admin
Administrator
Posty: 519
Rejestracja: 08 gru 2009, 15:27
Kontakt:

Projekt domu - Kadet

Post autor: admin »

rado
Majsterkowicz
Posty: 36
Rejestracja: 21 gru 2009, 09:03
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kadet

Post autor: rado »

Witam szukam osób budujących ten dom interesują mnie opinie oraz zdjęcia z budowy z góry dziękiki :)
admin
Administrator
Posty: 519
Rejestracja: 08 gru 2009, 15:27
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kadet

Post autor: admin »

Przeniesione z komentarzy projektu.

Domeko1 2010-01-02 22:41:04
Witam "Jozo" wielka prośba do Ciebie - jeżeli możesz podeślij fotki z budowy kadeta. Na wiosnę mam zamiar rozpocząc budowę naszego wspólnego projektu domu - własnie Kadeta. Ja tez uważam, że to idealny projekt i będę Ci bardzo wdzięczny za fotki.Mój adres domeko1@interia.pl Pozdrawiam

racan 2009-12-23 22:06:04
WITAM Kadet jest moim wysnionym projektem. Przestronny, funkcjonalny. Zmienie tylko tylna czesc domu na taka ktora ma taras. Bylabym niezmiernie wdzieczna za fotki z realizacji. Gdyby byli Panstwo uprzejmi, prosze o przeslanie ich na adres racan55@poczta.onet.pl Ewentualnie, moze znaja Panstwo jakis blog, pokazujacy realizacje domku? Pozdrawiam wszystkich KADETOWICZOW :)

Rado 2009-12-23 22:04:24
Zapomniałem podać adres rh18@poczta.fm

rado 2009-12-21 17:20:12
Jeśli ktoś ma fotki z budowy tego domu prosze o nie na meila pozdrawiam i dziękuje

Jozo 2009-12-16 21:17:55
Witam Nasz Kadet juz stoi. Gdybym miała jeszcze raz wybierać projekt domu to ponownie Kadet wygrywa z innymi projektami.

Aneczka 2009-12-14 11:37:51
Witam. Razem z mężem przeszukaliśmy chyba wszystkie strony internetowe z projektami i dopiero Kadet oczarował nas prawie w 100%. Zrobiliśmy tylko drobne poprawki.Rozpoczynamy budowę wiosna/lato 2010. Jeśli ktoś już wybudował, lub jest w trakcie bardzo prosimy o zdjęcia na maila stanna@op.pl lub informacje czy były jakieś niespodziewane trudności, na co warto zwrócić uwagę.

Domeko1 2009-12-01 20:27:19
Witam serdecznie zwolenników projektu KADET Pytanie zasadnicze czy ktoś z Państwa dotarł do zdjęć lub ciekawych opini na temat projektu będę bardzo wdzięczny o wysłanie na mój adres; domeko1@interia.pl Projekt jest ok.

dome 2009-11-10 22:19:35
Witam wszystkich fanów :) projektu :). My również zauroczeni KADETEM - czekamy na wszelkie informacje z jego realizacji, by dotrzeć do najbardziej prawdziwych doświadczeń z placu budowy. Serdecznie proszę o kontakt : dome@onet.eu

tamatar 2009-08-30 15:26:50
Witam, ja też oczekuję zdjęć, zamierzam budować Kadeta na wiosnę 2010.

Wojtek 2009-07-30 16:31:58
Czekam z niecierpliwością, bo to jeden z bradziej posujących mi projektów, który rozważam w planach budowy.

gosia 2009-05-12 13:32:58
Kupiłam ten projekt. Zaczynamy budowę w przyszłym tygodniu. Wyślę zdjęcia, gdy będzie już cokolwiek widać.Pozdrawiam
tamatar
Murarz
Posty: 53
Rejestracja: 18 sty 2010, 18:11
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kadet

Post autor: tamatar »

Witam miłośników Kadeta!
Bardzo proszę o fotki i info na maila:taraj@op.pl
Dzięki:)
tamatar
tamatar
Murarz
Posty: 53
Rejestracja: 18 sty 2010, 18:11
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kadet

Post autor: tamatar »

nikt nie przysyła fotek..... :-(
z częścią z Was mamy już kontakt mailowy ale zapytam na forum ...
może chcielibyście powymieniać się uwagami albo spostrzeżeniami na temat projektu albo budowy??
np. czy budujecie zgodnie z projektem (pustak ceramiczny, dachówka betonowa... itp)- czy z innych materiałów?? ;-)
czy robicie jakieś mniejsze albo większe przeróbki (ja np dołożyłam okna połaciowe od wschodu do pomieszczenia STRYCH itd)??

my fundamenty wylewam w kwietniu :-) a resztę zaplanowaliśmy na sierpień - wrzesień bo nasz wykonawca jest zajęty do tego czasu....
Jak coś będziecie mieć albo wiedzieć nowego to bardzo prosimy o kontakt ----- taraj@op.pl ------ będzie nam raźniej przejść przez to "wyzwanie"- sami też chętnie służymy wiadomościami.

pozdrawiamy
Tomek i Tamara T.
Zamość
rado
Majsterkowicz
Posty: 36
Rejestracja: 21 gru 2009, 09:03
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kadet

Post autor: rado »

Jak tylko bedziecie mieć fotki to wrzucajcie je tutaj :)
Szkoda ze nikt inny nie podzialił się fotkami tego domu.
rado
Majsterkowicz
Posty: 36
Rejestracja: 21 gru 2009, 09:03
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kadet

Post autor: rado »

Ludzie naprawdę nikt nie mam fotek tego domu !!! ???
wojo
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 10 lut 2010, 20:32
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kadet

Post autor: wojo »

Witam,
jeżeli jest taka możliwość to chętnie zobaczyłbym zdjęcia z tego domku wojo7@ o2.pl
może ktoś wie czy taki domek jest pobudowany w woj. podlaskim
pozdrawiam
rado
Majsterkowicz
Posty: 36
Rejestracja: 21 gru 2009, 09:03
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kadet

Post autor: rado »

No i kolejna osoba prosząca o fotki tak jak ja!
Może admin wie kto kupił te projekty i sam poprosi o wstawienie fotek ??
artort
Majsterkowicz
Posty: 43
Rejestracja: 13 mar 2010, 22:33
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kadet

Post autor: artort »

Jeśli chcecie obejrzeć zdjęcia z realizacji tego projektu, to powiedzcie jak je tutaj umieścić.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości