Projekt domu - Kadet

Porozmawiajmy na temat projektów. Dedykowane wątki dla każdego projektu Domowych Klimatów.
karolinak1
Żółtodziób
Posty: 7
Rejestracja: 01 lip 2010, 23:01
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kadet

Post autor: karolinak1 »

Witam Super wyglada, jak kiedys Panstwo beda mieli czas to prosimy o wiecej zdjec , malej lazienki , pokoi ,my narazie stanelismy na kwestiach papierkowych , ale jestesmy troche zmartwieni ta konstrukcja metalowa dachu , jak na razie nikt nie moze nam powiedziec ile to moze kosztowac . Pa pozdrowionka
artort
Majsterkowicz
Posty: 43
Rejestracja: 13 mar 2010, 22:33
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kadet

Post autor: artort »

Prosze bardzo:
Obrazek
łazienka na dole
Obrazek
również łazienka na dole
Obrazek
pomieszczenie gospodarcze
Obrazek
widok na schody
Obrazek
pokój na prawo od schodów
Obrazek
pokój na wprost schodów
karolinak1
Żółtodziób
Posty: 7
Rejestracja: 01 lip 2010, 23:01
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kadet

Post autor: karolinak1 »

Super dziekuje !!!!! :)
przemekad
Żółtodziób
Posty: 19
Rejestracja: 31 mar 2010, 21:37
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kadet

Post autor: przemekad »

Witam serdecznie
My wlasnie ruszylismy z budowa. Fundamenty dzisiaj zalane! Robi wrazenie niesamowite...
Mam prosbe i pytanie do Artort'ow- czy mozecie zrobic zdjecie waszego salonu z kilku stron? Widzielismy zdjecia od strony salonu na jadalnie i wyjscie na taras i wydaje sie mi ze wyglada to swietnie, ale czy moglbym prosic o zdjecie salonu? Zona zastanawia sie czy nie jest tam za ciemno i czy przypadkiem nie powiekszyc (w dol oczywiscie) okien? Nie wiem czy nie beda przez to "mniej standardowe" i koszty nie poszyyyybuja? Zwlaszcza ze zamierzamy zalozyc tam rolety
Bylbym wdzieczny za zdjecia (moze jeszcze inne zdjecia mozecie wrzucic- gabinet na dole, strych, sypialnia z garderoba, spizarnia). Jestesmy przy ostatnich decyzjach o umieszczeniu roznych scian wiec Wasze zdjecia sa nieocenione !!! Bardzo dziekuje, bo bardzo duzo nam w ten sposob pomagacie.
Serdecznie pozdrawiam
artort
Majsterkowicz
Posty: 43
Rejestracja: 13 mar 2010, 22:33
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kadet

Post autor: artort »

Witam. Okna w salonie są i tak bardzo duże ( zaczynają się ok. 60 cm nad podłogą), więc jest naprawdę jasno, a okien już nie da się powiększyć. Uważajcie, bo takie wielkie okno jest zaprojektowane również w kuchni, musicie je zmniejszyć, bo nie wejdzie blat. Jedyne pomieszczenie trochę ciemne to jest pokój na górze na wprost schodów. Możecie dołożyć okno dachowe. Nasz syn nie chciał, ponieważ stwierdził, że deszcz będzie mu dzwonił nad głową (mniej więcej tam ma stać jego łóżko). Nie ma czegoś takiego jak okna standardowe, robi się je pod wymiar, ale oczywiście większe są droższe. Załączyliśmy zdjęcie salonu z kominkiem, więc zwróćcie uwagę na te okna. Nowych zdjęć nie mamy- czekamy już na podłogi drewniane i drzwi wewnętrzne. Myślę,że wtedy znów się pochwalimy. Gabinet na razie służy naszym robotnikom za pokój socjalny, więc lepiej go nie oglądać. Wszędzie jeszcze bajzel i brud, ale już bliżej niż dalej...
wiollka
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 19 wrz 2010, 21:31
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kadet

Post autor: wiollka »

a ja mam ogromną prośbe czy mogłabym poprosić o lokalizację gdzie budujecie swoje domki:) i czy jest możliwość zobaczenia na żywo kadeta:)
karolinak1
Żółtodziób
Posty: 7
Rejestracja: 01 lip 2010, 23:01
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kadet

Post autor: karolinak1 »

No ja tez bym bardzo chetna byla na zobaczenie Kadeta, jestesmy w trakcie adaptacji ,mamy troche zmian tzn. powiekszenie kotlowni o 90 cm tam gdzie jest to wejscie , na gorze w lazience duzej jest zaprojektowana pralnia i przelozone jest tam jedno okno, na dole w lazience jest doprojektowany prysznic kosztem zmniejszenia o 20 cm spizarki, no ale jak by sie zobaczylo na zywo Kadeta to wiadomo ze mozna zobaczyc co komu pasuje czy nie i w razie czego jeszcze naniesc jakies zmiany. My budujemy kolo Kielc ale zaczynamy dopiero w przyszlym roku . PA POZDROWIONKA
tamatar
Murarz
Posty: 53
Rejestracja: 18 sty 2010, 18:11
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kadet

Post autor: tamatar »

Witam!
My budujemy w Zamościu(woj. lubelskie).
Zapraszamy!
rado
Majsterkowicz
Posty: 36
Rejestracja: 21 gru 2009, 09:03
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kadet

Post autor: rado »

A ja bym miał taka mała prosbe i wiecej zdjęć kuchni i spiżarki no i może toalety na dole bo mamy dylemat jak zmienić lub nie kuchnie z góry dzięki.
przemekad
Żółtodziób
Posty: 19
Rejestracja: 31 mar 2010, 21:37
Kontakt:

Re: Projekt domu - Kadet

Post autor: przemekad »

My powiekszylismy lazienke na dole. Nie zmienjszalismy kuchni bo wydaje mi sie ze jest to najwazniejsze miejsce w domu, wiec musi byc przestronne i duze. Ponadto wstawimy tam maly stol (taki zeby mozna sniadaie zjesc w malym gronie). Dlatego tez nie przesuwamy sciany od kuchni, ale za to zrobilismy wezsza spizarnie jednoczesnie wydluzajac ja (i lazienke rownie) kosztem pokoju o 60 cm. Pokoj powiekszylismy o brakujace 60 cm kosztem pomieszczenia gospodarczego, ktore natomiast powiekszylismy kosztem wykuszu z tylu domu (zabudowujac go rowno z licem domu). Oczywiscie trzeba bylo rozwiez przesunac okno w pokoju o 60 zm w prawo.
Mam jeszcze pytanie czy ktokolwiek zaklada rolety? Na dole nie jest tomproblem ale czy ktos zaklada na gorze? A jak robicie z schodami? Ktore scianki budujecie a ktore nie? My chcemy np. zliwkidowac scianke posrodku (rownolegle do biegu schodow) i poszerzyc stopnie kazdy o 12 cm tak zeby dochodzily do siebie. No i nie zabudowywac z bokow, zeby schody byly jak najbardziej otwarte i "lekkie".
Kikla zdjec mozna zobaczyc tutaj(niestety maja juz troche, bo sciany parteru juz mamy wybudowane- dodam zdjecia wkrotce:
http://forum.muratordom.pl/blog.php?116 ... 7016637519

Serdecznie pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości