Dieta ketogeniczna i brak czasu na gotowanie

Luźne gadki na dowolne tematy :) Moderacja tylko w zakresie spamu i wulgaryzmów!
Andrzejj
Murarz
Posty: 70
Rejestracja: 15 wrz 2017, 06:57
Kontakt:

Dieta ketogeniczna i brak czasu na gotowanie

Post autor: Andrzejj »

Skąd macie czas na gotowanie? Ja postanowiłem, że od wiosny się będę się zdrowo odżywiać, nawet kupiłem termomixa żeby było łatwiej, ale tyle czasu zajmuje mi to gotowanie że się pochlastam i chyba odpuszczę. Studia, praca i jeszcze gotowanie… Dużo łatwiej jest chwycić gotowe danie z lidla. Potrzebuje pomocy, inspiracji! Skąd wy bierzecie czas na gotowanie w życiu?!
KOPTER
Murarz
Posty: 51
Rejestracja: 20 gru 2022, 13:37
Kontakt:

Re: Dieta ketogeniczna i brak czasu na gotowanie

Post autor: KOPTER »

Gotuj na dwa dni. Nie wiem co ty sobie robisz do jedzenia, ale ogólnie keto nie jest skomplikowane. Byłam na kilku dietach i ta jest najszybsza w robieniu.
Dziś na obiad była Wołowina, poprosiłam o zmielenie ją w sklepie. Do tego zszatkowalam marchewkę, Korzeń pietruszki i cebulę. Wszystko podsmażyć, potem dodać kółka pokrojonych pomidorów lub Passatę. Wszystko na 2 dni i dla 2 osób zajęło mi niecałe 15 minut. Reszta to już partolenie na patelni .
Możesz upiec rybę, posypać orzechami pod koniec. Do tego salatka z tego co masz pod ręką.
Wszelkie duszone mięso, do tego Warzywa typu Cukinia, Bakłażan, papryka, dodać pod koniec mozarellę
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość