Buty

Luźne gadki na dowolne tematy :) Moderacja tylko w zakresie spamu i wulgaryzmów!
madam
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: 29 sty 2020, 11:52
Kontakt:

Buty

Post autor: madam »

Cześć, robicie zakupy online? W jakim sklepie kupujecie buty?
Forsycja
Żółtodziób
Posty: 4
Rejestracja: 03 maja 2020, 21:47
Kontakt:

Re: Buty

Post autor: Forsycja »

Boję się robić zakupy takie on line. Jednak przymierzenie jest dla mnie ważne :)
Rejk
Majsterkowicz
Posty: 36
Rejestracja: 06 kwie 2019, 11:09
Kontakt:

Re: Buty

Post autor: Rejk »

W ostatnim czasie głównie online, z wygody jak równiez biorąc pod uwage kwestie bezpieczeństwa. NIe mam szczerze powiedziawszy ochoty na chodzenie po sklepach stacjonarnych w zwiazku z epidemią koronawirusa. Wiadomo, ze w przypadku butow fajnie jest przed zakupem je przymierzyć. Z drugiej strony niejednokrotnie sklepy internetowe mają o wiele lepsze promocje na obuwie jak rownież dochodzi tutaj możliwość zwrotu butów w ciągu 14 dni od zakupu. Jak dla mnie mega plus.

Poza tym w sieci mozna znaleźć ciekawsze modele.
Ostatnio zmieniony 29 maja 2020, 07:07 przez Rejk, łącznie zmieniany 1 raz.
Ciasteczkowa
Żółtodziób
Posty: 6
Rejestracja: 31 paź 2019, 11:10

Re: Buty

Post autor: Ciasteczkowa »

Teraz jak większość sklepów jest pozamykana to wolę kupować online - od razu kilka par a potem zwracam te które mi nie pasują.
likoo
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 12 kwie 2021, 09:45
Kontakt:

Re: Buty

Post autor: likoo »

dethachlon tam tylko i wyłacznie :p
teltes
Żółtodziób
Posty: 13
Rejestracja: 19 sie 2021, 09:07

Re: Buty

Post autor: teltes »

Mam kilka sklepów, do których zaglądam. I kupuje głównie przez internet z uwagi na to, że mam spory rozmiar stopy i w sklepach stacjonarnych rzadko co na mnie pasuje ( mam wiecznie problem z dobraniem dla siebie odpowiedniego obuwia).
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości