deweloper okolice Warszawy

Luźne gadki na dowolne tematy :) Moderacja tylko w zakresie spamu i wulgaryzmów!
barbara123
Żółtodziób
Posty: 14
Rejestracja: 25 cze 2019, 09:03
Kontakt:

deweloper okolice Warszawy

Post autor: barbara123 »

Może ktoś polecić dewelopera budującego pod Warszawą, najchętniej Ożarów Mazowiecki, Piastów. Córka chce kupić w tych okolicach dom albo segment a że przebywa za granicą to na mnie spadła pomoc.
sonda
Żółtodziób
Posty: 3
Rejestracja: 31 sty 2020, 12:46
Kontakt:

Re: deweloper okolice Warszawy

Post autor: sonda »

Można szukać z polecenia ale chyba łatwiej jest jednak szukać wśród ofert deweloperów w interesującej Ciebie okolicy. Masz przynajmniej porównanie jak kto buduje i tu muszę powiedzieć że Atal wypada na tle innych najlepiej z tego co już zdążyłam przejrzeć
mirm
Murarz
Posty: 67
Rejestracja: 07 wrz 2017, 08:36

Re: deweloper okolice Warszawy

Post autor: mirm »

Rozumiem, ze córka szuka mieszkania pod Warszawa z powodów finansowych? Faktycznie mieszkania w Warszawie są obecnie bardzo drogie, jednak kupienie mieszkania pod Warszawą praktycznie zawsze wiąże się z problemem długich dojazdów co trzeba wziąc pod uwage. Tak więc czasami warto jest dopłacić trochę więcej albo wybrać mniejszy metraż tak aby dojazd byl prostszy... Nie wiem czy jest sens kupowania nieruchomosci pod miastem, kiedy czasami trzeba dojeżdżać do pracy długie godziny.

Takie dojazd bywa problematyczny.
Ostatnio zmieniony 02 wrz 2020, 07:18 przez mirm, łącznie zmieniany 2 razy.
barbara123
Żółtodziób
Posty: 14
Rejestracja: 25 cze 2019, 09:03
Kontakt:

Re: deweloper okolice Warszawy

Post autor: barbara123 »

Dziękuję za wypowiedzi, dojazdy to nie aż tak problematyczna sprawa dla niej. Spodobały nam się segmenty od Home Premium, córka ma niedługo przyjechać do PL to zobaczy na żywo jak to wygląda, ja sobie pooglądałam to co już mają oddane i bardzo pozytywne wrażenia mam.
elefanta
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: 11 lut 2020, 12:00
Kontakt:

Re: deweloper okolice Warszawy

Post autor: elefanta »

O to bardzo dobrze, dla mnie dojazdy były problem i właśnie one skłoniły mnie do szukania mieszkania bliżej centrum Warszawy, zdecydowałam się na Pragę bo łatwo stąd dojechać metrem a kamienica przy Stalowej 27 jest zlokalizowana właśnie blisko stacji metra
blenda
Żółtodziób
Posty: 15
Rejestracja: 11 sty 2019, 13:03
Kontakt:

Re: deweloper okolice Warszawy

Post autor: blenda »

barbara123 pisze: 26 lut 2020, 14:50 Dziękuję za wypowiedzi, dojazdy to nie aż tak problematyczna sprawa dla niej. Spodobały nam się segmenty od Home Premium, córka ma niedługo przyjechać do PL to zobaczy na żywo jak to wygląda, ja sobie pooglądałam to co już mają oddane i bardzo pozytywne wrażenia mam.
zdecydowaliście się na zakup? znalazłam na ich stonie info, ze też ruszają ze sprzedażą apartamentów, ma być strzeżone osiedle, takie wydają mi sę obecnie najbezpieczniejsze
barbara123
Żółtodziób
Posty: 14
Rejestracja: 25 cze 2019, 09:03
Kontakt:

Re: deweloper okolice Warszawy

Post autor: barbara123 »

córka przez korona musiała odwołać przyjazd ale na dniach przyjeżdża i chce zobacyzć inne inwestycje home premium, chociaż jest już na 99% zdecydowana na zakup mieszkania od nich
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości