Strona 1 z 2

Urlop

: 17 cze 2019, 19:02
autor: Renka123
Remontując lub budując dom warto czasami pomyśleć o chwili odpoczynku. Czy zaplanowaliście już swój urlop? Gdzie go spędzicie?

Re: Urlop

: 23 cze 2019, 19:02
autor: Renka123
Szukam czegoś oryginalnego i niepowtarzalnego na swój urlop. Spędzę go w tym roku ze swą przyjaciółką i ona podobno ma już jakiś plan - poznam go już dziś :)

Re: Urlop

: 24 cze 2019, 21:21
autor: blenda
Ooo, to jestem ciekawa gdzie się wybieracie. Ja planuję pojechać na Hel, bylam kiedyś tam w Fokarium i bardzo mi się podobało, przez sun&snow znalazłam apartament na Cyplu Helskim, blisko las, będzie gdzie pospacerowac, ale mają też blisko plażę.

Re: Urlop

: 27 cze 2019, 08:40
autor: Danka37
A my z rodzinką wybieramy się w tym roku do Iranu:) Od dawna zastanawiliśmy się gdzie i jak w tym roku chcemy spędzić urlop no i padło na Iran.Niestety nie bardzo wiedzieliśmy jak zabrać się za organizację takiej wycieczki i w tym roku postawiliśmy na objazdówkę z biurem podróży.Mam nadzieję,że wszystko pójdzie dobrze i wrócimy zadowoleni.

Re: Urlop

: 05 lip 2019, 19:28
autor: ursache
Danka37 pisze: 27 cze 2019, 08:40 A my z rodzinką wybieramy się w tym roku do Iranu:) Od dawna zastanawiliśmy się gdzie i jak w tym roku chcemy spędzić urlop no i padło na Iran.Niestety nie bardzo wiedzieliśmy jak zabrać się za organizację takiej wycieczki i w tym roku postawiliśmy na objazdówkę z biurem podróży.Mam nadzieję,że wszystko pójdzie dobrze i wrócimy zadowoleni.
Czasami z biurem podróży jest lepiej. Macie wszystko zaplanowane i jedziecie. Moim zdaniem to fajna alternatywa. Ja takie lubię. A do Iranu to chyba samodzielnie obecnie nie bardzo wpuszczają. Tylko właśnie z wycieczkami. Ja lubię jeszcze z czasów studenckich wyjazdy z biurem/klubem (sam nie wiem jak to nazwać) Wytwórnia Wypraw. Małe ale fajne wycieczki, swojska atmosfera ;)

Re: Urlop

: 06 sie 2019, 06:11
autor: mirm
Chcieliśmy wybrać sie na wakacje w lipcu, jednak nie mogliśmy z uwagi na to, ze nie mieliśmy tyle czasu. Budowa domu i te tematy. Niektóre rzeczy dało się zrobić szybciej tak więc uznalismy, ze są wazniejsze rzeczy oraz że urlop może trochę poczekać. Mam nadzieję jednak, że pod koniec września uda się wybrać na przykład do Zakopanego, które polecam poza sezonem

Po pierwsze jest o wiele taniej oraz łatwiej jeśli chodzi o noclegi
Po drugie mozna wypocząć spokojniej bo jest mniej turystów
Po trzecie samo Zakopane jest świetne o kazdej porze roku, a w ostatnim czasie wrzesień bywa bardzo ładny jak również cała reszta jesieni.
Obrazek

Re: Urlop

: 11 wrz 2019, 08:37
autor: masny12
Miałem okazję być jeden dzień przejazdem w Zakopanem w wakacje. Dobre i tyle, może w przyszłym roku uda się na dłużej.

Re: Urlop

: 14 sty 2020, 20:17
autor: Romsz
Urlop to coś na co czekam cały rok by móc wybrać sie w góry podziwiać piękne pejzaże

Re: Urlop

: 26 lut 2020, 10:51
autor: Andrzejj
Jeszcze nie wiemy. Chcieliśmy do Paryza, ale obecnie jest epidemia koronawirusa tak więc juz nie wiemy w sumie czy rezerwować sobie te bilety czy nie. Jeśli będzie dalej sie to rozwijało tak jak się rozwija to naprawdopodobniej nie wybierzemy się za granicę ale gdzieś w Polskę, moze nad morze.

Ciekawi mnie festiwal Opener - bierzemy pod uwage aby kupić sobie bilety na Openera na poczatku lipca i przy okazji zwiedzić w ciągu tygodnia Trójmiasto.
https://www.ticketmaster.pl/festiwale/w ... 101/events
Czy ktoś moze był na Openerze i napisze jak się bawił?

Re: Urlop

: 30 mar 2020, 11:22
autor: Sheva
Ja jak co roku w góry.