Okulary

Luźne gadki na dowolne tematy :) Moderacja tylko w zakresie spamu i wulgaryzmów!
Malmo
Żółtodziób
Kontaktowanie:

Okulary

Postautor: Malmo » 01 cze 2019, 19:52

Czy to że zaczęliście chodzić do okulisty bo zepsuł się wasz wzrok to jakoś was przeraziło? Ja zawsze dobrze widziaałam a teraz fakt ze mam nosić okulary jest trudny do zaakceptowania...

Tania
Żółtodziób
Kontaktowanie:

Re: Okulary

Postautor: Tania » 30 cze 2019, 19:10

Noszę okulary od podstawówki lecz każda wymiana szkieł na mocniejsze wprowadza mnie w nieciekawy nastrój. Uświadamiam sobie wówczas, że niestety ale się starzeję :(

Awatar użytkownika
mirm
Żółtodziób
Kontaktowanie:

Re: Okulary

Postautor: mirm » 06 sie 2019, 06:14

Czy ja wiem czy mnie przeraziło? Mam wadę wzroku ale zacząłem mieć już jak chodziłem do gimnazjum a byłem wtedy w wieku, w którym nie przejmowałem się takimi rzeczami. Poza tym znałem bardzo wiele osób z wadą wzrok, nie byłem tutaj jedyny. Obecnie noszze albo okulary albo soczewki, wolę jednak ostatnio soczewki z uwagi na to, ze jest mi w nich wygodniej. Okulary nakładam głównie wieczorami do ogladania telewizji, albo jak mnie bolą oczy

W celu doboru okularów polecam wybrać się do dobrego optyka. Najlepiej do takiego, który ma opcję wykonania badania wzroku w gabinecie.

Polecam osobiście Aurum w Katowicach https://aurum-optics.pl/salon-staromiejska-katowice

Wróć do „Hyde Park”