Strona 1 z 1

Panele tradycyjne czy winylowe

: 20 mar 2019, 09:57
autor: mirm
Jakie macie w swoim domu?
Co się bardziej opłaca?

Re: Panele tradycyjne czy winylowe

: 20 mar 2019, 11:01
autor: Andrzejj
Panele winylowe maja zdecydowaną przewagę nad panelami tradycyjnymi. Należy do nich wysoka odporność na ścieranie i siła łączących panele zamków, dzięki czemu podłoga doskonale posłuży nam nawet w tak intensywnie eksploatowanych pomieszczeniach, jak przedpokój czy kuchnia. Poza tym doskonale nadaja sie na ogrzewanie podłogowe.

Obecnie panele winylowe zupełnie nie przypominają gumoleum sprzed x lat bo potrafią wyglądać naprawdę atrakcyjnie:
Obrazek

Jak prawdziwe drewno.

Re: Panele tradycyjne czy winylowe

: 10 kwie 2020, 12:25
autor: Rejk
Nie przemawiają do mnie panele winylowe. Nie twierdzę tutaj, ze nie mają dobrych parametrów bo na pewno mają i dobrze nadają się na ogrzewanie podłogowe. Jednak nie przesadzajmy tutaj z wyglądem naturalnego drewna. Moim zdaniem panele takie nigdy nie będą wygladały jak prawdziwe drewno. Nie ma tutaj nawet co tego oczekiwac.

Podłoga drewniana ma swój urok, swój dotyk jak również naturalne odbicie światła. i jeśli komuś zalezy na wysokim standardzie wykończenia wnętrza, powinien zastanowić się właśnie nad naturalnym drewnem. Zerknij sobie do katalogu firmy Drewger - specjalizuje sie w takich własnie podłogach.

Obrazek

Re: Panele tradycyjne czy winylowe

: 03 maja 2020, 21:58
autor: Forsycja
Stanowczo jestem za drewnem ale jednak nie jest to tania opcja. Jeśli bym miała wybierać między wskazanym to tradycyjne panele bym wybrała.